Hoşgeldin Ziyaretçi, sitemize kayıt olarak öğrenmek istediğin konular hakkında soru sorabilirsin.

Garantiye gönderdim ekran değişimi yapılıp gönderildi

+1 oy
Apple kategorisinde Sahi Yeni Üye (13 puan) sordu
Merhabalar 5 ay önce teknosadan iPhone 6s Plus satın aldım.Satın almamın ardından 1 ay geçti ve telefon açılmamak üzere kapandı apple'ın teknik servisine yolladım ve cihazımın sistemsel bir problemi olduğunu söyleyip cihaz değişimine karar verildi.Yaklaşık 4 aydır yeni gelen cihazı kullanırken telefonun tuşları içine doğru göçme yaptı ekran kapanıp sabaha açıldı hoparlör arıza verdi müziği sık sık kapatıyordu ve ısınma gibi problemlerle telefonu sıfırladım yazılım güncelledim herhangi bir sonuca ulaşamayınca tekrar teknik servise götürdüm şikayetlerimi belirttim fakat bu sefer ekran değişimi yapılıp geri gönderildi.Cihaz elime geçeli 3 gün oluyor fakat hala ısınıyor hoparlöründe sorun var uygulamadan kendi kendine çıkıyor yani ne yapmam gerekiyor sürekli aynı problem anlamıyorum garantisi olmasa elimde patlayacak telefon bu cihazın değişimini istiyorum fakat ne yapmam gerektiği hakkında bir fikrim yok telefonda hiçbir hasar olmadığı halde neler yaşıyorum yardımcı olun lütfen

2 Cevap

+1 oy
leyla44 Üye (129 puan) cevapladı
Öncelikle geçmiş olsun. Bir ton para verip en iyi cihazı alıyoruz ve böyle sorunlarla karşılaşınca insanın canı bir hayli sıkılıyor. Telefonunuzu tekrar değişim için gönderebilirsiniz. söylemiş olduğunuz sorunlar değişim için yeterli bence.
0 oy
kerim Deneyimli Üye (290 puan) cevapladı
Değişim için gönderin değiştirmeleri lazım.
 1. kerim

  290 Puan

 2. leyla44

  129 Puan

 3. teknotem

  44 Puan

 4. angrybird

  32 Puan

Bu Ayın Ödülü

Hoş geldiniz, Teloji.com | Soru Cevap bölümü sizlere, sorularınızın diğer üyelerimiz ve uzmanlarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

67 soru

74 cevap

16 yorum

1,732 üye

...