Hoşgeldin Ziyaretçi, sitemize kayıt olarak öğrenmek istediğin konular hakkında soru sorabilirsin.
0 oy
Apple kategorisinde Yeni Üye (12 puan) sordu

iPhone6 almıştım 3 ay önce. Ve yaklaşık bir hafta önce suya düşürdüm emen pirincin içine koydum ve 3-4 gün pirinçte beklettim. Açtığımda telefonda sıkıntı yoktu sonradan kendi kendine kapanıp açılmaya başladı bunu sürekli tekrarlayınca bende dayanamayıp dün tamirciye verdim. Garantisi var ama suya düştüğümde garanti kabul etmiyor diye tamirciye vermek zorunda kaldım.Tamirci iki saate hallederim dedi ve gittiğimde işi uzadı deyip bana telefonu bugün akşam 10 da verdi. Bana parçaları temizlediğini ve yeni batarya taktığını söyledi buna rağmen bir değişiklik olmadığını telefonun hala kapanıp açıldığını söyledi piş istedim benden ücret almayacağını ne pişi vereceğimi sordu . Bende böyle olunca telefonun orjinal parçalarını çaldığını ve onların yerine sahte parçalar koyduğundan şüphelendim. Müzik açtım hoparlörden ses çok garip çıkıyor ve telefonun titrediğini hissediyorum. Şüphelerim artmaya başladı . Sizce ne yapmalıyım. Orjinal parçalarını çalmış olabilir mi bunu nasıl anlayabilirim?

1 cevap

0 oy
Deneyimli Üye (290 puan) cevapladı
Öncelikle geçmiş olsun. Keşke telefonu tamirciye götürmeseydiniz veya en azından köklü bir firmaya tamir için verseydiniz. Apple servisi bu durumlarda ücretli destek vermektedir ayrıca. Parçalarını çalıp çalmadığını tabiki bilemeyiz ancak işini iyi yapamadığı için sizden para almamıştır. Ve ayrıca işini iyi yapmadığı gibi bazı şeyleri de bozmuştur ki böyle demiş olabilir.
 1. kerim

  290 Puan

 2. leyla44

  129 Puan

 3. teknotem

  44 Puan

 4. angrybird

  32 Puan

Bu Ayın Ödülü

Hoş geldiniz, Teloji.com | Soru Cevap bölümü sizlere, sorularınızın diğer üyelerimiz ve uzmanlarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

67 soru

74 cevap

16 yorum

5k üye

...