Hoşgeldin Ziyaretçi, sitemize kayıt olarak öğrenmek istediğin konular hakkında soru sorabilirsin.
+1 oy
Apple kategorisinde Yeni Üye (13 puan) sordu

merhaba yaklaşık 2 ay önce Vodafone,dan Iphone 6s aldım ve alırken kasko yaptırdım fakat telefonu bi kaç kere elimden düşürdüm, kenarlarında ve arkasında çökükler meydana geldi ve bunlar beni çok rahatsız ediyor. Bu durumda ne yapabilirim? Telefonu bi Vodafone bayisine mi götürmem gerekiyor yoksa Apple teknik servisine mi? Ve telefonu alırken bana hiçbir fatura vermediler sorun olur mu? Son olarak yeni telefon verme gibi bir ihtimal var mı? Açıklarsanız sevinirim.

1 cevap

+1 oy
Yeni Üye (32 puan) cevapladı
Bu konu biraz profesyonel bilgi gerektiriyor ancak şöyle bilgiler mevcut. Öncelikle telefonunuzda oluşan hasarların 5 gün içinde olduğunu kesinlikle belirtin. Ayrıca çocuk düşürdü derseniz kapsam dışında kalıyor onun için kendim düşürdüm demeyi unutmayın.

Sigorta poliçesi, seri numarası, ambalaj, fatura gibi belgelerin gerekli olduğu internette bazı haber sitelerinde belirtilmiş, ancak elinizde yoksa yine de şansınızı zorlayın. Kaskoyu vodafone'dan yaptığınız için öncelikle vodafone gitmenizi öneririm. Zaten böyle bir durumda cihazı yenisi ile değiştirmeleri gerekiyor.
 1. kerim

  290 Puan

 2. leyla44

  129 Puan

 3. teknotem

  44 Puan

 4. angrybird

  32 Puan

Bu Ayın Ödülü

Hoş geldiniz, Teloji.com | Soru Cevap bölümü sizlere, sorularınızın diğer üyelerimiz ve uzmanlarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

67 soru

74 cevap

16 yorum

5k üye

...